Formularz wyszukiwania

ModaNowe kolekcje

COS - nowa kolekcja na jesień 2013-zimę 2014

  • 04-09-2013 13:34

COS w nowej kolekcji na sezon jesień 2013-zima 2014 proponuje całkiem nową sylwetkę! Przeskalowane, lekko zaokrąglone ramiona, które marka nazywa "kokonowymi" oraz wyraźnie wciętą talię, podkreśloną cięciami, zaszywkami, a czasami kontrastowym paskiem.

COS na nadchodzący sezon proponuje ubrania surowe w kroju, które idealnie dają się ze sobą komponować, a także zestawiać "na cebulkę". W tym drugim przypadku kolejne warstwy wyglądają jedna spod drugiej tworząc niezwykły graficzny efekt. Materiały, z których uszyto ubrania z nowej kolekcji COS mają często wyrazistą, ciekawą fakturę, wyglądają na przykład jak pociągnięte smołą. Kolory, które proponuje nam marka są natomiast oszczędne. Przeważają czernie w bogatej gamie odcieni, od głębokiej po grafitową. Bogata jest paleta szarości, pojawiło się także sporo barw bladego piasku i morskiej, zimowej zieleni.

Wśród propozycji COS znajdziemy grube swetry, zarówno krótkie do pasa, jak i dłuższe. Żakiety i płaszcze z ukrytym zapięciem. Spódnice, które oferuje marka mają długość od mini do midi. Łączy je prosty krój, podobnie jak sukienki. Ubrania z nowej kolekcji COS często są asymetryczne: bluzki mają ukośne dekolty a koszule dłuższy tył. W blezerach lub żakietach pojawiają się także trójkątne nacięcia, które wyszczuplają sylwetkę.

Na uwagę zasługują ubrania wykonane z cienkiej skóry, wśród których znajdziemy spodnie, bluzki i spódnice. Do ubrań ze swojej nowej kolekcji COS dobrało skromne pantofle na niewysokim obcasie.

Komentarze

Średnio przypadła mi do gustu.